Pirkimo taisyklės:

Norėdami gauti informaciją apie saugomų asmens duomenų kiekį, pataisymus ar ištrynimus parašykite el. paštu: info@telemanija.lt

Jeigu klientas atliekant užsakymą nurodė neteisingus savo duomenis, reikalingus prekei(ėms) pristatyti ir dėl šios priežasties negavo savo užsakytos(ų) prekės(ių), tai parduotuvės administracija neatsako už patirtą moralinę ir/ar materialinę žalą dėl kliento asmeninės kaltės.

Klientas pastebėjęs prekės(ių) broką, nedelsiant apie tai turi pranešti elektroninės parduotuvės administracijai elektroniniu paštu info@telemanija.lt arba telefonu +370 626 12161.

Telemanija administracija įsipareigoja vykdyti užsakymą ne ilgiau kaip 7 darbo dienas, (išskyrus tam tikrus užsakymus, kurie priklauso nuo užsakymo kiekio, užsakymo kalendorinės datos/laiko, šventinio laikotarpio, įmonės užsakymų apdorojimo nesklandumų) arba grąžinti pinigus klientui už įsigytas prekes atšaukiant užsakymą.

Pirkdami šioje svetainėje sutinkate, kad Telemanija tvarkytų ir saugotų Jūsų asmeninius duomenis, siekdama identifikuoti pirkėją, suteikti paslaugas ir užtikrinti prekių pristatymą. Kiekvienam atskiram dalykui (pasiūlymui ar reklamai) Jūsų sutikimo klausime/prašysime atskirai. Esant konfliktui, parduotuvės administracija turi teisę panaudoti informaciją, kurią pateikė klientas atliekant užsakymą, teisme dėl sąlygų nevykdymo.